Okunma

Kogan Agora’nın Casus Fotoğrafları


30 Ocak 2009 Cuma 11:29
Kogan Agora’nın Casus Fotoğrafları

Mobil dünyanın tüm dikkatlerini bir anda ikinci Android telefon aday adayı Agora ile Avustralya’ya çeken Kogan markası, düşük fiyatlı Android vaadiyle bekleyenleri heyecanlandırmıştı.


Agora birkaç WM cihazına daha benziyor

Kogan kullanıcıları heyecanlandırdı ama daha sonra yaptığı açıklama ile ürünün çıkış tarihinin süresiz olarak ertelendiğini belirtmiş ve büyük hayal kırıklığına yol açmıştı.

 

 


Render görsel ile karşılaştırılınca kötü ama yine de şık bir telefon

Elbette süresiz erteleme Kogan Agora için yolun sonu anlamına gelmiyordu ve öyle olmadığı sızan bu ilk casus fotoğraflardan da anlaşılıyor. Giriş modeli 200 dolara satılması beklenen Agora’nın çalışan Android sürümünün render değil gerçek fotoğrafları işte burada.

 


Ekran kenarlarındaki gümüş renkli bant fazla geniş

:: Kogan Agora bu işi kıvırır mı? Kıvırımaz mı?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kogan Agora’nın Casus Fotoğrafları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kogan Agora’nın Casus Fotoğrafları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kogan Agora’nın Casus Fotoğrafları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "