Okunma

Kojima Neyin Peşinde?


28 Mayıs 2009 Perşembe 20:48
Kojima Neyin Peşinde?

Bugüne kadar tüm oyunlarını kendine has yöntemlerle duyuran Hideo Kojima, yeni projesi için de farklı bir yol seçmiş durumda. Kojima Production “Next” adlı sitede sürekli yenilenen bir geri sayımı sürdüren Kojima, şimdiye kadar 5, E ve 3‘ün şimşek çaktıkça gözlendiği geri sayımda, şimdi de P ve R harfleri ile Naked Snake, diğer adıyla Big Boss’un karizmatik bir resmi görülebiliyor.

Copperfield’a Kaç Mil Kaldı?

Kojima’nın yeni projesinin Metal Gear Solid 5 olacağı tezini güçlendiren bu işaretler, ayrıca harflerden yola çıkılarak bir “PREquel” yani hikayenin öncesini anlatan bir oyunu da müjdeliyor olabilir. Bakalım bu gizemli projeyle ilgili yeni bilgiler E3 fuarında görücüye çıkacak mı.

:: Sizin siteden çıkardığınız ipuçları neler?

Bilgi İçin :
Kojima Production
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kojima Neyin Peşinde? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kojima Neyin Peşinde? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kojima Neyin Peşinde? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "