Okunma

Kolay Ankete Cevap Ver TV Kartı Kazan!


12 Ağustos 2009 Çarşamba 07:47
Kolay Ankete Cevap Ver TV Kartı Kazan!

Teknoloji tutkunlarının severek takip ettiği markaları, okurlarımıza buluşturmaya devam ediyoruz. Forum üzerinden gerçekleştirdiğimiz ödüllü ankette, yapmanız gerekenler gerçekten de çok basit.

Ödül Nedir?

Daha önce ShiftDelete.Net‘te incelemesini izlediğiniz Leadtek WinFast TVPro 1680 TV kartı, belki de sizin olabilir. Ürün hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Nasıl katılacağım?

Tek yapmanız gereken şey; forum üzerinden tüm üyelerimize açık olan ankete yanıt verip yorumunuzu yazmak. Ankete katılanlar arasından seçilecek bir kişi, bu ödülü almaya hak kazanacak.

Ankete katılmak için buraya tıklayın.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Kolay Ankete Cevap Ver TV Kartı Kazan! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kolay Ankete Cevap Ver TV Kartı Kazan! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kolay Ankete Cevap Ver TV Kartı Kazan! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "