Okunma

Kolayca Logo Tasarlayın


16 Mayıs 2008 Cuma 21:00
Kolayca Logo Tasarlayın
Hem eğlenceli hem de şık görünümlü logoları en hızlı ve pratik şekilde hazırlamanın yolu Logoease‘den geçiyor. Web tabanlı bir logo tasarım uygulaması olan Logoease, üyeliğe bile ihtiyaç duymadan neşeli logolar tasarlamanızı, eğer isterseniz ücretsiz üyelik alarak bu tasarımlarınızı kendi bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlıyor.

En Hızlı Logolar

Ana kategorilerden bir görsel öğe seçerek hemen tasarlamaya başlayabileceğiniz logolara beş farklı yazı ekleyip bunları dilediğiniz font ve büyüklüğe ayarlayarak döndürebilirsiniz. Ana görseli renklendirmek, katman eklemek ve bu katmanları sıralamak da Logoease ile gayet pratik ve kolay. Logoyu bitirdiğinizde kayıt yaptığınız e-posta adresine eserinizin JPG, EPS, TIFF ve PNG formatlarını içeren bir sıkıştırma dosyası isteyerek logolarınızı bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Logoease
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kolayca Logo Tasarlayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kolayca Logo Tasarlayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kolayca Logo Tasarlayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "