Okunma

KONAMI Yeni myPES Uygulamasını Yayımladı


14 Kasım 2012 Çarşamba 10:06
KONAMI Yeni myPES Uygulamasını Yayımladı

Oyuncularla ilk olarak bir yıl önce buluşan myPES Facebook uygulaması oyun ile sosyal medya ağı arasında doğrudan bağlantı kuruyor.

PES 2013 kullanıcıları hem online, hem de offline maçlarda bir çok yeni istatistik ve başarıdan faydalanabilecekler. myPES işlevselliği ayrıca özel ligler ve bölgesel gruplar yaratma ve katılma imkanını da sunuyor.

Oyuncular kayıt olduktan sonra ülke ve şehirlerine bağlı olarak gruplara katılabilecek ve yakınlarında yaşayan oyuncularla kolayca irtibat kurabilecekler.

MyPES uygulaması KONAMI’nin PES’i tüm oyuncular için yenilikler ve ücretsiz güncellemelerle sürekli olarak destekleme politikasının en son örneklerinden biri.

:: myPES uygulamasını kullanıyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" KONAMI Yeni myPES Uygulamasını Yayımladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere KONAMI Yeni myPES Uygulamasını Yayımladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda KONAMI Yeni myPES Uygulamasını Yayımladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "