Okunma

Konuşmanın Avantajlı Yolu


15 Şubat 2010 Pazartesi 12:13
Konuşmanın Avantajlı Yolu

Vodafone küresel bilgi birikimini ve teknolojik gücünü avantajlı, değer yaratan hizmetlere dönüştürerek Türkiye’deki abonelerine sunmaya devam ediyor. Vodafone’un “Tek Amerika” seçeneği, ABD, Alaska, Hawai, Bahamalar, Amerika Virgin Adaları ve Kanada’da yakınları yaşayan Vodafone abonelerine büyük avantaj sağlıyor (İki Haftalık Bedava Konuşma Kampanyası).  

Tek Amerika seçeneğinden faydalanan Vodafone aboneleri ABD ve Kanada‘da bulunan yakınlarının sabit hatlarıyla veya cep telefonlarıyla dakikası her şey dahil sadece 20 kuruş veya 1 kontörden konuşabiliyorlar. Bunun için faturalı Vodafone abonelerinin ayda sadece 49 kuruş, kontörlü abonelerin ise 5 kontör sabit ücret ödemeleri yeterli oluyor.

 

Amerika’daki sevdiklerine Vodafone ile “alo” diyenler kazanıyor.

 

Tek Amerika seçeneğinden faydalanmak isteyen abonelerin “TEKAMERIKA ABONE” yazarak 7048’e göndermeleri gerekiyor. Üstelik abonelerin “Tek Amerika” seçeneğini kullanmak için mevcut tarifelerinden vazgeçmeleri gerekmiyor (Vodafone Sigarayı Bıraktıracak).

Tek Amerika seçeneği, ABD ve Kanada ile konuşmak için şimdiye kadar mobil operatörlerce sunulan en avantajlı konuştuğun kadar öde tarifesini oluşturuyor.

:: En uygun fiyatlı yurt dışı konuşma hizmeti hangisi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Konuşmanın Avantajlı Yolu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Konuşmanın Avantajlı Yolu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Konuşmanın Avantajlı Yolu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "