Okunma

Körebe oynadık! Büyük yarışmaya hazır olun!


06 Ocak 2018 Cumartesi 18:00
Körebe oynadık! Büyük yarışmaya hazır olun!

Ofise gelen telefonları ne kadar yakından tanıdığımızı görmek için Körebe oynadık! Tolga, Kerem ve Kaan’ın gözlerini bağladık ve dokunarak telefonları tanımalarını istedik! Bu eğlenceli video ile sizleri baş başa bırakıyoruz!

Körebe oynadık! Büyük yarışmaya hazır olun!

Ofisimize sayısız telefon geliyor. Bu telefonlar ile geçirdiğimiz süre içinde sürekli olarak kullanıyoruz ve sonrasında başka modellere geçiyoruz. Peki, bu telefonlar hafızamızda ne kadar yer tutuyor? Gözlerimiz kapalıyken sadece dokunarak telefonları tanıyabilir miyiz?

Bu sorunun yanıtını ortaya pizza iddiası koyarak aradık. Tolga, Kerem ve Kaan’ın gözlerini bağladık. Seçtiğimiz telefonları dokunarak tanımalarını istedik. Bu eğlenceli yarışmanın kazananı ise kaybeden iki kişi tarafından pizza ile ödüllendirilecek.

Çekimleri sırasında çok keyif aldığımız bu yarışmanın videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz! İyi seyirler!


yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN’de yer alacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

2 yorum - “Körebe oynadık! Büyük yarışmaya hazır olun!”

  1. Kerim dedi ki:

    Ne yapiyorsunuz siz?

  2. teknohayran dedi ki:

    dominos etli mangal pizza

Yorum yazın

Geri bildirim