Okunma

Korsan Oscar’ını Kim Kazandı?


08 Mart 2010 Pazartesi 12:30
Korsan Oscar’ını Kim Kazandı?

Sinema meraklıları dün akşam sahiplerini bulan Oscar ödüllerini yakından takip etmişlerdir. Hurt Locker, ödül törenlerinin öne çıkan filmi olurken, bazı sinema tutkunları yapılan seçimlerden memnun kalırken, bazıları ise aynı görüşte değildi.

Torrent Freak adlı popüler torrent sitesi, Oscar’da en iyi film dalında aday olmuş 10 adet filmin hangisinin daha çok indirildiğini açıkladı.

Oscar’a aday gösterilen 10 film arasından District 9, en çok indirilen film oldu

Torrent Oscar’ı

Yayınlanan istatistiklere göre, aday filmlerden en çok indirileni District 9 oldu. District 9, 12.639.000 kez indirilerek birinci sırada bulunuyor. Onu Avatar ve en iyi film Oscar’ını alan Hurt Locker adlı film takip ediyor.

Görünüşe göre, eğer torrent indirenler Oscar ödüllerinde jüri üyesi olsalardı, sonuçlar şimdikinden çok daha farklı olurdu.

:: Sizce aday filmler arasında en iyisi hangisiydi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Korsan Oscar’ını Kim Kazandı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Korsan Oscar’ını Kim Kazandı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Korsan Oscar’ını Kim Kazandı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "