Okunma

Korsan Partisi İktidara Yürüyor


04 Eylül 2009 Cuma 12:55
Korsan Partisi İktidara Yürüyor

Almanya’da 27 Eylül tarihinde genel seçimler yapılacak. Seçim günü yaklaştıkça partiler hazırlıklarını sıklaştırırken, her seçimde olduğu gibi Almanya seçimlerinden önce de bazı kamuoyu araştırmaları ve anketler düzenleniyor. Almanya’nın en büyük sosyal ağ sitelerinden StudiVZ ve MeinVZ’da yapılan bir anket oldukça ilginç sonuçlar verdi.

Almanya’daki Korsan Partisi ya da orijinal adıyla Die Piratenpartei yapılan ankette uzak ara birinci sırada çıktı. Der Spiegel’de de yayınlanan sonuçlarda Korsan Partisi %38,8 ile şu an iktidarda olan CDU/CSU’ya fark attı. Bu anketin sonuçlarının gerçeği ne kadar yansıttığını 27 Eylül’de göreceğiz.

:: Almanya’da korsan partisi iktidara gelir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Korsan Partisi İktidara Yürüyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Partinin hedef kitlesi genellikle internette oldugu icin normal bir sonuc.

" Korsan Partisi İktidara Yürüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Korsan Partisi İktidara Yürüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Korsan Partisi İktidara Yürüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "