Okunma

Korsanlara İkinci Şans Yok


26 Haziran 2009 Cuma 08:48
Korsanlara İkinci Şans Yok

The Pirate Bay sitesinin kurucularına açılan dava geçtiğimiz ay içinde sonuçlanmış ve Pirate Bay Dörtlüsü adı verilen kuruculara para ve hapis cezası verilmişti. Davadan sonra Pirate Bay avukatları, hakim Tomas Norström‘ün İsveç Telif Hakları Kurumu‘na üye olduğu gerekçesiyle tarafsız karar vermediğini iddia ederek davanın yeniden görülmesini talep etmişti.

Ancak yapılan bu itiraz İsveç Yüksek Mahkemesi tarafından reddedildi. Hakimin üyeliğinin tarafsızlığını etkilemeyeceğini belirten mahkeme, davanın yeniden görülmesi talebini reddetti. Böylece Pirate Bay Dörtlüsü’ne hapis yolu gözüktü.

:: Pirate Bay davası hakkında ne düşünüyosunuz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Korsanlara İkinci Şans Yok konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Korsanlara İkinci Şans Yok ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Korsanlara İkinci Şans Yok ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "