Okunma

Kova Şeklinde Fotoğraf Yazıcısı


12 Haziran 2009 Cuma 08:52
Kova Şeklinde Fotoğraf Yazıcısı

300 x 300 dpi‘lik bir baskı çözünürlüğü sunan bu yazıcı ilk bakışta bir oyuncağa benziyor. Koca düğmeler, alışılagelmiş renkler ve tasarım, bu ürünü bir yazıcı olmaktan çıkarıyor. Fakat 3 inç bilgi ekranı ve bununla birlikte resim işleme fonksiyonları Selphy CP970’i farklı kılıyor.

Kovanın içine pil ve kağıt taşınabiliyor.

Selphy CP970 sahip olduğu PictBridge yuvası sayesinde dijital fotoğraf makinelerinden direkt olarak baskı alabiliyor. Bununla birlikte üzerinde yer alan kart okuyucuyu da kullanmak mümkün. Baskıyı başlatmak oldukça kolay olduğu söyleniyor. Fotoğraf kâğıdına baskı yaklaşık 47 saniye sürüyor.

 

Ürünün yurt dışı fiyatı 169 Euro.

:: Plajda böyle bir ürünü yanınızda taşımak ister miydiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kova Şeklinde Fotoğraf Yazıcısı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kova Şeklinde Fotoğraf Yazıcısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kova Şeklinde Fotoğraf Yazıcısı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "