Köy Avantaj ve GAP Avantaja Yoğun İlgi


15 Ağustos 2011 Pazartesi 07:40
Köy Avantaj ve GAP Avantaja Yoğun İlgi

 

Türk Telekom’un GAP bölgesinde bulunan illere özel olarak tasarlanan “GAP Avantaj Tarifesi” ve İçişleri Bakanlığı tarafından “köy” olarak tanımlanan bölgelerde özel olarak tasarlanan “Köy Avantaj Tarifesi” kullanılmaya başlandıkları 21 Mart 2011 tarihinden sonraki 4 ay içinde yaklaşık 250 bin kullanıcıya ulaştı.

Yoğun istek üzerine bölgelere özel çözümler sunan bu tarifeler 3 Ağustos 2011 itibari ile yeniden Türk Telekom müşterilerinin başvurusuna açıldı.

Köy avantaj ve Gap Avantaj tarifesi sayesinde, Türk Telekom’dan ev telefonu hizmeti almaya yeni başlayan müşteriler, vergiler dahil ayda 9,90 TL karşılığında şehir içi 3000 dakikaya kadar bedava konuşurken, GSM aramalarını da indirimli olarak, vergiler dahil dakikası 15 kuruştan yapabiliyorlar. Ayrıca 7’den 7’ye bedava kampanyası ile sene sonuna kadar şehir içi ve şehirlerarası bedava görüşme yapabiliyor

21 Mart 2011 tarihinden bugüne yaklaşık 250 bin Türk Telekom müşterisi tarafından tercih edilen tarifelerin bedava dakikaları, tarifelerden yararlanılan il merkezinde ve merkeze bağlı tüm ilçe ve köylerde 7 gün 24 saat kullanılabiliyor. Bu kapsamda şehirler arası ve cep telefonu olmak üzere diğer yönlere yapılan aramalarda da cazip fiyat avantajları sunuluyor.

Yeni müşterilere Dect telefon

Türk Telekom, yeni ev telefonu abonesi olacak olan müşterileri için Köy Avantaj ve GAP Avantaj tarifeleri ile beraber faydalanabilecekleri yeni bir kampanya da başlattı. 24 ay süresince Köy Avantaj veya GAP Avantaj Tarifeleri’ni kullanacağını taahhüt eden Türk Telekom müşterileri 50 kişilik telefon rehberi, arayan numarayı gösterme ve 10 cevapsız aramaya kadar kaydetme özellikli Panasonic KX-TG1311 Dect Telefon‘a ücretsiz sahip oluyor.
yazarHakan Kilyusufoğlu

Yazdığı haberlerdeki olayları farklı bakış açılarından sunmayı seven yazar, SDN’nin yazı işleri müdürü olarak çalışmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Köy Avantaj ve GAP Avantaja Yoğun İlgi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Köy Avantaj ve GAP Avantaja Yoğun İlgi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Köy Avantaj ve GAP Avantaja Yoğun İlgi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  2. 2 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  3. 3 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  4. 4 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  5. 5 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  6. 6 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  7. 7 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  8. 8 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  9. 9 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
  10. 10 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG