Okunma

KPSS’ye Oyun Oynayarak Hazırlanın


23 Haziran 2009 Salı 08:05
KPSS’ye Oyun Oynayarak Hazırlanın

Ülkemizde bir çok kişinin vaktini gerek iş, gerekse de eğlence ve zaman geçirmek için bilgisayar başında geçirdiği, sınavların ise genç insanların hayatlarında dönüm noktası olduğu yadsınamaz bir gerçek. Sınavlara hazırlık aşamasının stresi ve sıkıcılığına, günümüzün ileri teknolojisi bile henüz bir çare bulabilmiş değil. Aycd firması bu soruna bir çözüm üretebilmek için ve başkalarına da esin kaynağı olmak adına geliştirdikleri Yumurtaman adlı oyun ile küçük ama önemli bir adım attı. Firmanın geliştirdiği Yumurtaman oyunu ile artık KPSS’ye eğlenerek hazırlanmak mümkün.


Yumurtaman’den bir ekran görüntüsü

Karakter olarak Yumurtaman’ı kontrol ettiğimiz oyunda, amacımız hem bize sorulan sorulara doğru cevaplar verip Yumurtaman’ın maceralarına devam etmesini sağlamak, hem de Genel Kültür ve Genel Yetenek alanlarından gelen soruları çözüp, test yeteneğimizi geliştirmek. Toplam 3 yanlış cevap verdiğimizde biten oyunda, soru sıraları yapımı her açtığınızda sabit kalıyor. Oyuna ulaşmak için www.yumurtaman.com adresine tıklamanız yeterli.

:: Aynı tarzda bir oyunun ÖSS için hazırlanmasını ister misiniz?

Yazan: Rumi Çabuk
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" KPSS’ye Oyun Oynayarak Hazırlanın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere KPSS’ye Oyun Oynayarak Hazırlanın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda KPSS’ye Oyun Oynayarak Hazırlanın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "