Okunma

Kraliçe de Facebook’lu Oldu


08 Kasım 2010 Pazartesi 10:00
Kraliçe de Facebook’lu Oldu

Siyasetçiler Facebook‘un zararları konusunda insanlara konuşma yaparken bir yandan da bu siteye üye olmayı eksik etmiyor.

Tüm dünyada Facebook gizli istihbarat örgütlerinin işini yapıyor söylentisi dolaşırken, bir devlet yöneticisi daha resmi Facebook sayfası için onay verdi.

BBC‘nin duyurduğu habere göre Kraliçe Elizabeth Kraliyet Ailesi’nin resmi Facebook sayfası açılmasına karar verdi. Bu grupla birlikte kraliyet YouTube, Twitter ve Flickr dışında dördüncü resmi sosyal ağ grubunu açmış olacak.

Doğduğu Zaman Telefon Bile Yaygın Değildi


Kraliçe’nin teknolojiye olan ilgisi ve merakı bu kareden belli oluyor

 

Saray, başbakanlık ve halk arasında daha iyi iletişim kurulması için hazırlanan grup kısa süre sonra aktif olacak. Öte yandan Barrack Obama ve Beyazsaray‘ın da resmi YouTube, Twitter ve Facebook sayfası bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül‘ün Twitter’a olan ilgisi de daha önce sayfalarımızda yer almıştı. Kraliçe Elizabeth doğduğu zaman, telefon daha yeni bulunmuştu ve sadece devlet adamları temin edebiliyordu.

:: Sizce Türkiye Cumhuriyeti’de sosyal ağlarda resmi sayfalar açıp halkı bilgilendirmeli mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kraliçe de Facebook’lu Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kraliçe de Facebook’lu Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kraliçe de Facebook’lu Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "