Okunma

Kredi Kartı ile Ödemede Büyük Kolaylık Ödeal İşyerim’den!


20 Haziran 2016 Pazartesi 10:01
Kredi Kartı ile Ödemede Büyük Kolaylık Ödeal İşyerim’den!

Kartla ödeme tercihi arttıkça, cepte taşınan nakit miktarı da azaldı. Maliyetleri nedeniyle POS yatırımı yapamayan küçük ölçekli işletmelerin imdadına ise cep telefonu aracılığıyla banka ve kredi kartından tahsilat yapılmasını sağlayan Ödeal İşyerim uygulaması yetişti.

81 ilden 8 bini aşkın kullanıcısıyla Ödeal İşyerim uygulaması hayatımızın her alanına girmeye başladı. Daha önce yanında yeterli nakit olmadığı için tezgahta çok beğendiği takıyı alamayan, evin kapısında çilingiri bekletip para çekmeye giden, gelen servis elemanına, sucuya ya da tesisatçıya nakit yetişmeyince yakınlarda ATM arayan tüketiciler de esnaf kadar rahat bir nefes aldı.

2014 yılından bu yana hizmet veren banka ve kredi kartından mobil tahsilat uygulaması Ödeal İşyerim, özel öğretmen, avukat, web tasarımcı gibi bireysel girişimcilere ve çilingir, tesisatçı, sucu, halı kıyamacı gibi küçük işletmelere, kısacası “kartla ödeme yapabilir miyim acaba” diye tereddüt edilen her noktada can suyu oldu. Artık POS yatırımı yapamayan birçok esnaf kartla ödeme alabiliyor hatta ödemeyi taksitlendirebiliyor.

Cep telefonuna indirilen Ödeal İşyerim uygulaması ile müşterilerine kartla ödeme ve kredi kartına taksit alternatifi sunabilen küçük işletmeler ve bireysel girişimciler sayesinde müşterilerin “yanımda nakit yok” diyerek paniklemesine, yakınlarda ATM aramasına gerek kalmadı.

Ödeal İşyerim uygulamasının sadece ödeme alacak işletme sahibinin ve çalışanlarının telefonunda bulunması yeterli olduğundan, tüketiciler banka kartlarının yanlarında olduğu her an her yerde Ödeal İşyerim üyesi bir işyerinden hizmet ya da ürün satın alabiliyor.

16-06/20/odeal-isyerim.jpg

Bu sayede yanında nakit olmadığı için servisi ertesi güne çağırmak, nakit yetersizliği yüzünden küçük alışverişler için büyük mağazalarda sıra beklemek, sucu gelince ödemeyi sonraya sarkıtmak, çilingire ödeme yapmak için en yakın ATM’yi bulmaya çalışmak yakında tarih olacak gibi görünüyor.

:: Ödeal İşyerim uygulamasını kullanıyor musunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Kredi Kartı ile Ödemede Büyük Kolaylık Ödeal İşyerim’den!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kart sahibinin akıllı telefonu ve İnt olması şart yoksa Çekim yapılamıyor ilk başlarda güzel si kolay dı

  2. SDN Okuru dedi ki:

    kaç para kesiyor acep yoksa sıfır mı 🙂

" Kredi Kartı ile Ödemede Büyük Kolaylık Ödeal İşyerim’den! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kredi Kartı ile Ödemede Büyük Kolaylık Ödeal İşyerim’den! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kredi Kartı ile Ödemede Büyük Kolaylık Ödeal İşyerim’den! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "