Okunma

Kriz Bitti mi?


03 Temmuz 2009 Cuma 08:36
Kriz Bitti mi?

Bu açıklamaların ardından 2010 yılından umutlu olduğunu belirten Schmidt yeni işe alımların başlatılacağını söyledi. Başvurularda kriz süresinde işsiz kalanlara öncelik verilecek. Çünkü bu insanlar genellikle işin en alt kademsinde olanlar. Ve hayatlarını devam ettirmek için işe ihtiyaç duyuyorlar. Alınan önlemlere rağmen işsiz sayısı hala artıyor. Fakat yeni aylarda bu seviye giderek düşecek.

Eric Schmidt gazetecilerin röportaj sırasında sorduğu Microsoft Bing hakkındaki soruları yanıtsız bıraktı.

:: Ekonomik kriz bitti mi?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kriz Bitti mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kriz Bitti mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kriz Bitti mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "