Okunma

KSI ve Logan Paul’un boks maçı ücretsiz olarak yayınlandı


01 Eylül 2018 Cumartesi 17:00
KSI ve Logan Paul’un boks maçı ücretsiz olarak yayınlandı

Aralarında uzun zamandır kıyasıya bir rekabet içerisinde olan KSI ve Logan Paul, 25 Ağustos‘ta düzenlendikleri bir boks maçına çıkmışlardı. O gün canlı olarak yayınlanan müsabakayı izlemek için 10 dolarlık ücretin ödenmesi gerekiyordu.

Türkiye şartlarında oldukça büyük bir ücrete sahip olan bu müsabakanın berabere bitmesi ise insanların içindeki merakı neredeyse tamamen yok etti. Maçı izleyen çoğu kişi, bu maçın bir tiyatro olduğunu savundu. Türkiye’den maçı yerinde canlı canlı izleyen kişiler de aksini savunmadı ve sadece para kazanmak amaçlı yapıldığını düşündüklerinden bahsetti.

KSI ve Logan Paul’un boks maçını YouTube üzerinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz

Maçın yapılmasından 5 gün sonra KSI ve Logan Paul’un boks maçı, nihayet YouTube üzerinden ücretsiz olarak yayınlandı. Herkes tarafından izlenebilecek boks maçının yayınlandığı kanalda bunun yanı sıra KSI’ın kardeşi Deji ile Logan Paul’un kardeşi Jack Paul’un maçını izleyebilirsiniz.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve dosya yazılarını insanlara aktarmak için ShiftDelete.Net'te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “KSI ve Logan Paul’un boks maçı ücretsiz olarak yayınlandı”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Kim yendi

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Gelecek İzlenmeden de para kazanırlar oh miss

" KSI ve Logan Paul’un boks maçı ücretsiz olarak yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere KSI ve Logan Paul’un boks maçı ücretsiz olarak yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda KSI ve Logan Paul’un boks maçı ücretsiz olarak yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "