Okunma

Küçük İşletmeler Twitter’a Reklam Verebilecek


18 Şubat 2012 Cumartesi 15:12
Küçük İşletmeler Twitter’a Reklam Verebilecek

Sosyal ağların gözde isimlerinden Twitter reklam politikasında değişlikliğe gitti. Bir süredir büyük markalardan kazanç elde eden site, şimdi de küçük şirketleri bünyesine dahil etmek için kolları sıvadı.

Buna göre açıklanan yeni sistem sayesinde ismi çok duyulmamış firmalar dahi Twitter üzerinden reklam yapabilme şansı yakalayacak. Promoted Tweets ve Prometed Accounts üzerinden sağlanacak yayınlarda ilk 10 bin kişiye $100 ücretsiz kupon verilecek.

Bahsi geçen reklam yönteminin Mart ayında hayata geçmesi bekleniyor.

:: Twitter’ın bu yeniliğini nasıl bulşdunuz? Firmanızın reklamını yapmayı düşünüyor musunuz?

 
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Küçük İşletmeler Twitter’a Reklam Verebilecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Küçük İşletmeler Twitter’a Reklam Verebilecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Küçük İşletmeler Twitter’a Reklam Verebilecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "