Okunma

Küçük İşletmelere Özel IP Santrali; MS26IP


03 Kasım 2015 Salı 15:00
Küçük İşletmelere Özel IP Santrali; MS26IP

Türkiye merkezli en büyük bilişim üreticisi ödülüne sahip Karel, küçük işletmeler için özel olarak tasarladığı yeni IP santralı MS26IP’yi pazara sundu. Küçük işletmelere kurumsallık, yüksek verimlilik, maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı sağlayan ürün, tümleşik iletişim çözümlerini sunarak rakiplerinden fark yaratmalarını sağlıyor. Üstelik bu avantajları, santrala entegre olarak sunulan IP iletişim özellikleri sayesinde ek bir maliyet gerektirmeden, korkulanın aksine çok cazip bir yatırım avantajı ve Karel güvencesi ile sunuyor.

Karel; “MS26IP verimli bir ürün”

Çalışan sayısı ne olursa olsun bütün şirketlerin, zamanı ve kaynakları en iyi şekilde kullanan akıllı ürünleri tercih ettiğine değinen Karel Pazarlama Direktörü Nurşen Yıldırım, “Günümüzde iletişim ile sağlanan faydalar önemli rekabet avantajları sunar hale geldi. Bunun farkında olan büyük işletmeler IP iletişim çözümlerimizi alıp kullanıyorlar. Biz yeni ürünümüz MS26IP ile küçük işletmelerin de bu faydaları kullanmalarını sağlayacağız. Yeni santralımız Karel MS26IP gerek sunduğu verimlilik, gerekse ilk yatırım maliyeti açısından ideal bir ürün. Tümleşik İletişim Çözümlerine kolayca erişim imkanı veren MS26IP, büyük işletmelerde olduğu gibi küçük işletmelere de her yerden, kesintisiz ve ekonomik iletişim imkanı sunuyor” dedi.

Her an her yerden kesintisiz iletişim

Otomatik karşılama, sesli mesaj, ses kayıt,  sesli mesajların ve ses kayıtlarının e-posta ile gönderimi gibi faydalı özellikler sunan Karel MS26IP, kullanıcılara bilgisayarlarından, tabletlerinden ve akıllı cep telefonları üzerinden her an her yerden kesintisiz ve ücretsiz iletişim imkanı sağlıyor. Bu sayede hareket halinde olan çalışanlar, dahili numaraları üzerinden doğrudan görüşme gerçekleştirebiliyor.

Düşük maliyet, yüksek verimlilik

Karel MS26IP sahip olduğu IP iletişim özellikleri sayesinde, tümleşik iletişim çözümlerine kolaylıkla erişim imkanı veriyor. Ürün bu sayede küçük işletmelere uzak noktalarda bulunan kişilerle sesli ve görüntülü konferans yapma, kaydetme, yeniden görüntüleme ve raporlama imkanı sunuyor. Böylece, toplantılar için harcanan süre kısalırken, oluşan iletişim maliyeti azalıyor. Karel MS26IP santralının yönetim ve bakımı, internet üzerinden uzak erişim ile lokasyona bağlı kalmadan yapılabiliyor.

:: İşletmenizde Karel MS26IP kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Küçük İşletmelere Özel IP Santrali; MS26IP”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    cihaz 2 dıs hat 6 dahili kulanım alanı sağlıyor..fiyatı 950tl civarı…kucuk işletmeler turkiyede zaten cep telefonlarını kullanarak faturalarını dusuruyor..sonuc bence efektif değil..

" Küçük İşletmelere Özel IP Santrali; MS26IP konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Küçük İşletmelere Özel IP Santrali; MS26IP ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Küçük İşletmelere Özel IP Santrali; MS26IP ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "