Okunma

Kulağınızı Rahatlatın: AKG


05 Kasım 2007 Pazartesi 22:00
Kulağınızı Rahatlatın: AKG
Harman Kardon bünyesinde bulunan AKG, genellikle profesyonellere yönelik ürettiği kulaklık çözümlerini son kullanıcılara da sunuyor. Birçok çeşit ürünün bulunduğu ürün gamı, kablolu ve kablosuz kafaya oturan kulaklıklar yanında, dışarıda müzikçalarınızla müzik dinlemenize uygun, küçük ürünler de mevcut. Her ne kadar profesyonellere yönelik bir üreticiden çıkan ürünler de olsa, son kullanıcılara yönelik bu ürünlerin fiyatları çok da uçuk değil.
AKG’nin internet sitesinden şu an için 23 farklı modelin bilgisine ulaşabilirsiniz.

Bilgi için: SFRKD, AKG
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kulağınızı Rahatlatın: AKG konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kulağınızı Rahatlatın: AKG ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kulağınızı Rahatlatın: AKG ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "