Okunma

Kulaklık Yoksa Müzik de Yok!


18 Mart 2008 Salı 22:00
Kulaklık Yoksa Müzik de Yok!
Yüksek sesle müzik dinlerken, sağa sola dönüşlerde kulaklığınız ansızın yuvasından çıkınca tüm ofise bangır bangır Master of Puppets yayını yapmanız pek hoş bir deneyim olmasa gerek. Tam olarak buna çözüm sağlayan Breakaway, ilk bakışta "Neden bunu daha önce biri düşünmemiş ki?" sorusunu akıllara getiren bir uygulama.

Mac OS X işletim sisteminde iTunes ile müzik dinlerken, kulaklığınız herhangi bir sebeple yerinden çıktığında çalmayı otomatik olarak durduran Breakaway, 2,1 MB’lık ücretsiz ve Metallica sevdalısı grafikerler için mükemmel bir yazılım. Mac OS X sahipleri, Breakaway 1.5 sürümünü bu linkten indirebilir.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kulaklık Yoksa Müzik de Yok! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kulaklık Yoksa Müzik de Yok! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kulaklık Yoksa Müzik de Yok! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "