Okunma

Kullandığınız Tarayıcı Hangisi?


01 Ekim 2008 Çarşamba 14:33
Kullandığınız Tarayıcı Hangisi?

SDN ekibinin web tarayıcılarıyla ilgili alışkanlıklarını sunduğumuz SDN Ekibi Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor? yazısı okuyuculardan büyük ilgi gördü. Forumda başlattığımız ankette, sözü bu sefer okuyucularımıza bırakıyoruz. Peki ShiftDelete.Net okuyucuları hangi tarayıcıyı kullanıyor? Google Chrome‘un gelişiyle birlikte, tarayıcı alışkanlıklarınız nasıl değişti? Ankete katılın, tarayıcınızı destekleyin; 8 Ekim‘e kadar sürecek olan anketin sonucununda kazananı ana sayfadan yayınlayalım.

:: Ankete katılıp kullandığınız tarayıcıyı desteklemek için buraya tıklayın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Kullandığınız Tarayıcı Hangisi?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  herkesin dediği firefox forever hiç şaşmam

 2. SDN Okuru dedi ki:

  firefox gulum
  firefox

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Forever FirefoX!

 4. SDN Okuru dedi ki:

  google analiz programı nasıl olsa yapmıyormu bunu

 5. SDN Okuru dedi ki:

  onun yerine sie istatistiklerini direk yayınlasanız daha gerçekçi bir sonuç olacak. ama ne var ki o da popülist ya da forumsal bir yaklaşım değil.

" Kullandığınız Tarayıcı Hangisi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kullandığınız Tarayıcı Hangisi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kullandığınız Tarayıcı Hangisi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "