Okunma

Kullanıcı Adınız Hangi Sitelerde Mevcut?


18 Şubat 2009 Çarşamba 07:40
Kullanıcı Adınız Hangi Sitelerde Mevcut?

Usernamecheck, girdiğiniz kullanıcı adının, 60’ın üzerinde ve sayısı devamlı artan internet servislerinden hangilerinde kullanımda olduğunu, hangilerinde ise uygun durumda olduğunu hızlı bir şekilde görüntüleyebiliyor.

İnternette İsim Yapın

Özellikle her yerde tek isimle bulunmayı tercih ediyorsanız, ücretsiz bir internet hayratı olan Usernamecheck sayesinde Dailymotion‘dan Steam‘e, Blogger’dan Last.fm‘e kadar birçok sitede sevdiğiniz kullanıcı adının alınıp alınmadığını hızlıca kontrol edebilirsiniz.

:: Kullanıcı adı bulmakta sıkıntı çekiyor musunuz?

Bilgi İçin : Usernamecheck
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Kullanıcı Adınız Hangi Sitelerde Mevcut?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    aslında güzel 😀 teşekkürler

  2. SDN Okuru dedi ki:

    helal olsun böyle bilgileri bulup getiryorsun ya seni ayakta alkışlıyorum.

" Kullanıcı Adınız Hangi Sitelerde Mevcut? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kullanıcı Adınız Hangi Sitelerde Mevcut? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kullanıcı Adınız Hangi Sitelerde Mevcut? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "