Okunma

Kullanıcılar Neden Maillerini Kaybediyor?


04 Ocak 2011 Salı 07:23
Kullanıcılar Neden Maillerini Kaybediyor?

Hotmail kullanıcıları maillerini kaybettikleri raporlamaya başladı. Microsoft’un forumuna yazılan çaresiz kullanıcıların gönderdiği maillere göre birçok kullanıcı sahip olduğu mailleri kaybetti.

Bunlara en iyi örnek Zacgore adlı kullanıcı. Zacgore Microsoft’un forumuna “Benim ve çocuklarımın bütün resimleri ve bilgileri oradaydı! Lütfen onları geri getirin” mesajını bıraktı.

Diğer ana şikayetlerin başında gelen kutusu yerine maillerin silinmişler arasına kaydedildiği. Bu tarz problemlerin bu kadar büyük bir kullanıcı kitlesine nasıl yayıldığı, soru işaretini koruyor.

Hotmail ücretsiz web tabanlı mail servisinin hali hazırda 360 milyon kullanıcısı bulunuyor. Bu kullannıcı sayısı Hotmail’i en popüler mail servislerinden biri yapıyor.

Windows Live teknik destek ekibi, Hotmail’in bugünlerde sayısız tehditle karşılaştığını ve Hotmail takımının problemi çözmek için uğraştığını bildirdi.

Microsoft forumunun 476 sayfası kayıp ve silinmiş maillerle ilgili şikayetlerle dolu.

::
Sizin mailleriniz yerinde duruyor mu?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kullanıcılar Neden Maillerini Kaybediyor?”

  1. Yeller dedi ki:

    Mrb! Microsoft bu konuyla ilgili kulanıcıları bilgilendirmek için defalarca kez mail yolu ile uyarılarda bulundu görünen oki kulanıcılar Microsoft’tan gelen uyarıları pek önemsememişler ..

" Kullanıcılar Neden Maillerini Kaybediyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kullanıcılar Neden Maillerini Kaybediyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kullanıcılar Neden Maillerini Kaybediyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "