Okunma

Kuluçka Merkezi Adaylarına KOSGEB Dopingi


17 Temmuz 2013 Çarşamba 13:12
Kuluçka Merkezi Adaylarına KOSGEB Dopingi

Türkiye’de GSM sektöründe Ar-Ge sertifikasına sahip ilk ve tek operatör olan Avea, Avealabs Kuluçka Merkezi’nin yeni döneminde yer almak isteyen girişimci adaylarını bekliyor.

Avea tarafından Türkiye’deki işi teknoloji olan girişimci adaylarının, işlerini kurmanın yanı sıra büyütüp geliştirebilecekleri ortamları sunmak üzere kurulan AveaLabs Kuluçka Merkezi, 31 Temmuz’da sona erecek başvuruların ardından ön değerlendirmeyi başarıyla geçen girişimci adaylarına, KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ne katılma imkanı da verecek. 

Eğitime katılacak girişimci adayları 70 saat süren eğitimleri süresince, hem sınıf içi hem de atölye olmak üzere; girişimcilik niteliklerinin sınanması, iş fikrinin geliştirilmesi, yaratıcılık egzersizleri, pazar araştırması, pazarlama, üretim, yönetim ve finansal planlarının hazırlanması gibi birçok alanda bilgi sahibi olacaklar.

Sertifikayı alan hibe ve krediye hak kazanıyor

KOSGEB Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlayan adaylar, alacakları sertifika ile bir şirket kurmaları şartıyla 30 bin TL’lik hibenin yanı sıra 70 bin TL’lik faizsiz kredi alma hakkına da sahip olacaklar.

AveaLabs Kuluçka Merkezi adayı olarak kendi işini kurmak ya da geliştirmek konusunda AveaLabs ayrıcalıklarına sahip olmak isteyen girişimci adaylarının, 31 Temmuz tarihine kadar www.avealabs.com adresine başvuru yapması gerekiyor.

:: Avealabs Kuluçka Merkezi’ne başvurdunuz mu?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kuluçka Merkezi Adaylarına KOSGEB Dopingi”

  1. hasarem dedi ki:

    Hocam ben zamanında kendi işimi kurmak için para nereden bulurum konusunu çok araştırmıştım,

" Kuluçka Merkezi Adaylarına KOSGEB Dopingi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kuluçka Merkezi Adaylarına KOSGEB Dopingi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kuluçka Merkezi Adaylarına KOSGEB Dopingi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "