Okunma

Kuluçka Merkezi İçin Başvuru Yaptınız mı?


22 Ekim 2014 Çarşamba 13:54
Kuluçka Merkezi İçin Başvuru Yaptınız mı?

Avea’nın TÜBİTAK’ın çok eksenli destek modeliyle, katma değer ve nitelikli istihdam yaratma potansiyeli yüksek girişimcileri desteklediği “1512 Girişimcilik Aşamalı Destek Programı” nın bu yıl açılan 1512 B çağrısında, çağrı ortağı olarak yer alması nedeniyle başvuru süresi Ekim ayı sonuna kadar uzatıldı.

Avea’dan tam destek!

2011 yılında kurulan AveaLabs Kuluçka Merkezi, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe şirket kurmak ve işlerini büyütmek isteyen genç girişimcilere altyapı ve pazarlama kanallarını açmanın yanı sıra projelerini büyütüp geliştirebilecekleri bir ekosistem sunuyor.

31 Ekim’e kadar www.avealabs.comadresinden online olarak yapılacak başvurular değerlendirmeye alınarak; kabul edilen girişimcilere Avea’nın olanakları sunulacak. Merkeze kabul edilen genç girişimciler; Avea’nın internet ve intranet altyapısını kullanabilecek; test laboratuvarlarından yararlanırken; teknik ve ticari mentörlük almak gibi pek çok ayrıcalıklı imkâna da sahip olacak.

:: Dünyayı değiştirecek fikirlerinizi hayata geçirmeyi planlıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Kuluçka Merkezi İçin Başvuru Yaptınız mı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    HADİ KÖTÜLEYELİM HER ÜRÜNDE HER HİZMETTE ALTTAKİ YORUMLARDAKİ GİBİ HAYATTAKİ MUTSUZLUĞUMUZU KLAVYE TUŞLARINDA ARAYALIM SAMSUNG SONY LG HTC VE DİĞERLERİNİ KÖTÜLEYELİM HER ZAMANKİ GİBİ

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Avea’da 3G problemini kökünden çözecek bir projem var. 🙂

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Kuluçka merkezi yamışlar ama sitelerini yapamamışlar, site yapamayanlar kuluçka merkezi mi yürütecek?

" Kuluçka Merkezi İçin Başvuru Yaptınız mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kuluçka Merkezi İçin Başvuru Yaptınız mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kuluçka Merkezi İçin Başvuru Yaptınız mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "