Okunma

Kurban Bayramı’nda 7’den 7’ye Bedava


15 Kasım 2010 Pazartesi 05:44
Kurban Bayramı’nda 7’den 7’ye Bedava

Özellikle bayram gibi konuşma trafiğinin yoğun olduğu dönemlerde müşterilerinin iletişim giderlerinden tasarruf etmelerine destek sağlamayı hedefleyen Türk Telekom, tüm müşterilerini şehir içi ve şehirler arası ayrımı olmaksızın bedava konuşturuyor (Telefon Faturasıyla Windows 7 Fırsatı).

 

 

Türk Telekom  Kurban Bayramı’nda akşam 7’den sabah 7’ye kadar bedava bayramlaşma fırsatı sunuyor.  

 

7’den 7’ye Bedava Kampanyası’nda Türk Telekom’un bireysel müşterileri, sabit hatlarından akşam 7’den sabah 7’ye kadar yaptıkları şehir içi ve şehirler arası aramalar için herhangi bir ücret ödemiyorlar. Kampanyada 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor.

Herhangi bir başvuru veya taahhüt gerektirmeyen bu kampanya ile Türk Telekom tüm müşterilerinin bayramını kutluyor.

:: Bedava konuşma fırsatından yararlanacak mısınız?

 




yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kurban Bayramı’nda 7’den 7’ye Bedava konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kurban Bayramı’nda 7’den 7’ye Bedava ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kurban Bayramı’nda 7’den 7’ye Bedava ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "