Okunma

Kurumların Sürdürülebilirliği Erteleme Lüksü Yok!


15 Mart 2015 Pazar 06:00
Kurumların Sürdürülebilirliği Erteleme Lüksü Yok!

Uludağ Ekonomi Zirvesi’ne katılan Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir, günümüzde hiçbir kurumun sürdürülebilirliği erteleme lüksü olmadığına dikkat çekerek “Hayatı ve temsil ettiğimiz kurumların varlığını korumak, yaşadığımız ekosistemi büyütüp güçlendirmek, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilirliğe değer veriyoruz. Yaşadığımız toplum, çevre ve tüm paydaşlarımız için değer yaratmanın yolu bu anlayıştan geçiyor” diye konuştu.

Erkan Akdemir: “Sürdürülebilirliği erteleme lüksümüz yok”

 “İşletmelerin sürdürülebilir bir gelecek için çalışanlarına, topluma, ekonomiye, ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumlulukları her geçen gün artıyor. Bu da ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik kavramlarının giderek daha fazla önem kazanmasına neden oluyor. Bu nedenle sürdürülebilirliği her yönüyle hayatımızın merkezine almamız ve bu anlayışa uygun hareket etmemiz gerekiyor. Biz, sürdürülebilirliği günün ihtiyaçlarını geleceği tüketmeden karşılamak olarak algılıyoruz. Hayatı ve temsil ettiğimiz kurumların varlığını korumak, yaşadığımız ekosistemi büyütüp güçlendirmek, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilirliğe değer veriyoruz. Yaşadığımız toplum, çevre ve tüm paydaşlarımız için değer yaratmanın yolu bu anlayıştan geçiyor.

:: Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kurumların Sürdürülebilirliği Erteleme Lüksü Yok! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kurumların Sürdürülebilirliği Erteleme Lüksü Yok! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kurumların Sürdürülebilirliği Erteleme Lüksü Yok! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "