Okunma

Kuşlar, Windows Phone 7’ye Kızdı!


26 Kasım 2010 Cuma 20:50
Kuşlar, Windows Phone 7’ye Kızdı!

Şu sıralar mobil dünyanın en ilgi çekici ve popüler oyunlarından biri olan Angry Birds, bu sefer Windows Phone 7 kullanıcılarını üzecek bir haber ile karşımızda.

Angry Birds‘ün geliştiricilerinden biri, Twitter’da yazılan “2010 yılı içerisinde Angry Birds Windows Phone 7 platformu için yayınlanacak mı?” sorusuna “Asla asla deme, fakat muhtemelen yayınlanmayacak” şeklinde cevap verdi. Bu cevabın ardından Windows Phone 7 kullanıcıları, oyunun geliştiricisini mesaj yağmuruna tuttu.

 

 

RovioMobile rumuzlu geliştirici, ilerleyen saatlerde “2011 içerisinde mümkün mü?” sorusuna ise “Belki” şeklinde cevap verdi.

Angry Birds’ü oynamak isteyen meraklı Windows Phone 7 kullanıcılarının en azından uzun bir süre boyunca daha bu oyundan mahrum kalacakları böylece kesinleşmiş oldu.

:: Angry Birds’ü hiç oynadınız mı? Beğendiniz mi?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kuşlar, Windows Phone 7’ye Kızdı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kuşlar, Windows Phone 7’ye Kızdı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kuşlar, Windows Phone 7’ye Kızdı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "