Okunma

Filmlerinizi Bu Kutuda Saklayın


22 Haziran 2009 Pazartesi 04:15
Filmlerinizi Bu Kutuda Saklayın

Özellikle sinemaseverlerin ilgisini çekecek olan ürün, tüm film arşivini tek bir noktada saklama imkanı sunuyor. LaCinema Classic ile, filmlerinizi tüm TV’lerde iki basit adımda izlemek mümkün. İlk adımda, ürün, USB kablo ile bilgisayara bağlanıyor ve film aktarımı yapılıyor. İkinci adımda, ürün, TV’ye bağlanıyor ve anında film seyretmeye başlanabiliyor. HDMI ile HDTV’ye de bağlantı sağlanabiliyor.

LaCinema Classic, herhangi bir yapılandırma gerektirmiyor. Yüzlerce film, binlerce şarkı ve binlerce resmi tek noktada saklama imkanı sunuyor. MPEG-4 AVI, DivX, XviD, JPEG, MP3 ve WMA gibi pek çok resim, müzik ve video biçimlerini destekliyor. HD JPEG 1080p çözünürlüğe yeniden ölçeklendirme yapıldığından, resim ve filmler HDTV‘de çok daha iyi görünüyor.

LaCinema Classic, herhangi bir kalite kaybı olmaksızın, HDMI çıkış üzerinden yeniden ölçeklendirme yaparak daha da iyisini sunuyor. Fan içermeyen bu kullanıcı dostu sürücü, çalışırken hiç ses çıkarmıyor. Kutunun içinden, kolay kullanımlı ekran menüsü ve uzaktan kumandası da çıkıyor.

Ürün, kompakt ve hafif olduğundan, rahatlıkla taşınabiliyor. Öte yandan, ön tarafta bulunan USB 2.0 arabirim sayesinde sabit diske harici disk eklenebiliyor. Ürünün 500 GB kapasiteli modeli, KDV hariç 144 Euro’dan satışa sunuluyor.

LaCinema Classic Özellikler

:: 500 GB depolama kapasitesi
:: HD görüntü çıkışı
:: Görüntüyü 1080p çözünürlüğe genişletme
:: USB arayüz üzerinden harici disk/USB bellek ekleme
:: Boyutlar: 117x193x45 mm
:: Ağırlık: 950 g

:: Bu tarz ürünler, DVD oynatıcıların yerini alır mı?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Filmlerinizi Bu Kutuda Saklayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Filmlerinizi Bu Kutuda Saklayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Filmlerinizi Bu Kutuda Saklayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "