Okunma

Last of Us’ın İlk Detayları


08 Aralık 2011 Perşembe 05:30
Last of Us’ın İlk Detayları

Sony‘nin Last of Us adlı projesini Spike TV tarafından düzenlenen 2011 yılının video oyunları ödül töreninde tanıtması bekleniyor. Last of Us yalnızca PlayStation 3‘e özel olacak ve görünüşe göre oldukça iddialı bir yapım karşımıza çıkacak.

Sony firması bugün yayımladığı bir video ile Last of Us hakkında ipuçları veriyor ve oldukça iddialı bir yapım olduğu anlatılıyor. VGA 2011 ödül töreni 10 Aralık’ta gerçekleşecek.

Oyunun internet sitesi de bugün güncellendi ve Last of Us’ın ilk ekran görüntüleri de yayımlandı.Son sayfadaki ekran görüntüsüne görebileceğiniz gibi, Vegas ve New Mexico‘nun karantinaya alınmaya çalışıldığı ama başarısız olunduğu belirtilmiş.

Ayrıca gazetenin manşetinde ise başkanın açıklamaları yer alıyor. Amerika başkanı, insanlığın yeniden kalkınacağını söylüyor. İngiltere ise savaş kanunları kabul eden son ülke olarak adı geçenlerden. Yani kısacası, tüm dünyanın zombi ya da bir virüs yüzünden çıldırmış halde olduğunu anlayabiliyoruz.

:: Last of Us hakkında ne düşünüyorsunuz?

 

 

 

 
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Last of Us’ın İlk Detayları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bişe belli değil daha hiç bi yerde tam bilgisi yoktur.

" Last of Us’ın İlk Detayları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Last of Us’ın İlk Detayları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Last of Us’ın İlk Detayları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "