Okunma

Last of Us’ın Yeni Görüntüleri Yayımlandı


15 Şubat 2012 Çarşamba 08:00
Last of Us’ın Yeni Görüntüleri Yayımlandı

Naughty Dog‘un yeni bir Uncharted üzerinde çalışıp çalışmadığı tartışıladursun, firma The Last of Us ile gümbür gümbür geliyor demek yanlış olmaz.

Daha önce firma tarafından Ellie ile Joel karakterleri arasındaki sevgi bağını anlatacak bir baş yapıt olacağı açıklanan The Last of Us‘ın, bir grup yeni ekran görüntüsü ve sanat çalışması daha yayımlandı.

Gelin yayımlanan çalışmalara birlikte göz atalım.

:: The Last of Us sizce nasıl bir oyun olacak? Tıklayın, forumumuzda tartışalım.
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Last of Us’ın Yeni Görüntüleri Yayımlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Last of Us’ın Yeni Görüntüleri Yayımlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Last of Us’ın Yeni Görüntüleri Yayımlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "