Okunma

LCG Slick Güncellendi!


26 Nisan 2009 Pazar 15:26
LCG Slick Güncellendi!

Mobil kullanıcılarının çok sevdiği uygulamalar geliştiren LCG firması, birçok platform için desteği bulunan anlık mesajlşama yazılımı Slick‘i güncelledi. Symbian, Pocket PC ve Windows Mobile desteği bulunan yazılım msn, yahoo, icq, aim, google ve jabber platformlarındaki hesaplarınıza erişebiliyor. Geçmiş görüşme desteği, önceden belirli ve ayarlanabilen durumlar, Türkçe karakter desteği gibi başarılı özellikler barındıran uygulama dahili dosya yöneticisine sahip.


Uygulama ile farklı durum göstergeleri girebiliyorsunuz.

Uygulamanın bu 0.48 sürümünde Yahoo ve GTalk hesaplarına erişimdeki uygulamadan atma sorunu düzeltilmiş. Tüm Symbian sürümleri için buradan indirebileceğiniz tek bir sis dosyası bulunan uygulamayı kullanmak için sertifikaya ihtiyacınız yok. Windows Mobile kullanıcıları ise uygulamayı buradan indirebilirler.

:: Mobil cihazınızda hangi anlık mesajlaşma yazılımını tercih ediyorsunuz?

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “LCG Slick Güncellendi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu prgoram çok hoş gerçekten dosya paylaşımı bile yapılabiliyor.

" LCG Slick Güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LCG Slick Güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LCG Slick Güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "