Okunma

Leadtek Yeni Nesil Ekran Kartlarını Duyurdu


20 Eylül 2010 Pazartesi 07:00
Leadtek Yeni Nesil Ekran Kartlarını Duyurdu

Leadtek Reseach Inc., NVIDIA GeForce grafik işlemcisine sahip yüksek performanslı fabrika çıkışı overclocklu olarak gelen Leadtek WinFast GTS 450 Extreme GDDR5 1GB ekran kart modelinin tanıtımını yaptı.

NVIDIA GeForce 106 GPU ve bünyesinde 192 çekirdek bulunuyor. Yeni tasarlanan soğutma sistemi ile ekran kartından ısıyı çok daha etkili bir şekilde uzaklaştırıyor. Leadtek GTS 450 Extreme ısınan havayı çok kısa bir sürede uzaklaştırarak referans modelden 12°C daha az ısılarda çalışabildiğini kaydetti.

 

 

Kendiliğinden Overclock’lu

DirectX 11 ve NVIDIA PhsyX desteği bulunan ürün oyun severler için özel olarak hazırlanmış. Leadtek GTS 450 Extreme 32milyar piksel/sn oranının yanı sıra yüksek hızlı 23X anti-aliasing görsel kalitesini de kullanıcılara sunuyor.

 Windows 7 uyumu, DirectX11 ve shader Model 5.0 ve OpenGL 4.0 desteği bulunan üründe ayrıca, HDMI bağlantısı ve 2 adet DVI-I bağlantısı ile 2560X1600 üzeri çözünürlük, yüksek bant genişliği (HDCP) ve PCI-Express 2.0 üzerinden 7.1 LPCM ses desteklerini de sunmaktadır.

Leadtek’in Türkiye distirbütörlüğünü yürüten Penta Bilgisayar ürünün ekim ayında raflarda olacağını durdu. 

:: Kendiliğinden Overclock’lu bir kartı kullanmayı tercih eder miydiniz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172275-leadtek-yeni-nesil-ekran-kartlarini-duyurdu.html
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Leadtek Yeni Nesil Ekran Kartlarını Duyurdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Leadtek Yeni Nesil Ekran Kartlarını Duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Leadtek Yeni Nesil Ekran Kartlarını Duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "