Okunma

League of Legends oyuncusu 300. seviyeyi gördü!


02 Ocak 2018 Salı 10:00
League of Legends oyuncusu 300. seviyeyi gördü!

Riot Games, League of Legends (LoL) oyuncularının sonsuz olarak seviye basamaklarını tırmanması için çalışırken, Nolife Raphael adını kullanan bir oyuncu 300 seviyeye ulaşma başarısını göstermiş durumda.

League of Legends (LoL) oyuncusunun 300. seviye başarısı!

İlk olarak 1 ay önce 100. seviyeye ulaşmayı başaran Nolife Raphael, şimdi de 300. seviyeyi aşmayı başararak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki, oyuncu bunu nasıl mı başardı?

Tahmin edeceğiniz gibi bu süreç normal şartlarda birçok maç yapılmasını gerektiriyor. Raphael ise yöntem olarak Twisted Treeline haritasında yapay zeka botlarına karşı oynayarak ilerlemeyi benimsemiş.

League of Legends

Standart 5-5 maçlar yerine bu iki koridorlu küçük haritada 3-3 maçlar yapılıyor. Yapay zekaya karşı gerçek oyuncuların mücadele verdiği maçlar için Raphael, gerçek para ile oyun için mağazadan iki deneyim hızlandırıcı satın almış. Ek olarak, 1 dakikadan az süren hızlı maçlarla birçok galibiyet almanın hızla deneyim kazanmak anlamında en verimli yol olduğu görülüyor.

30. seviyeden 300. seviyeye ulaşmak için 793,152 deneyim puanı elde edilmesi gerekiyor. Bunun için botlara karşı 2,509 maç yapılması gerektiği ifade edilmekte. Bu da bekleme ve yükleme ekranları hariç 334 saat anlamına geliyor. Oyuncunun ciddi anlamda hızlı şekilde seviye atlaması sebebiyle seviye ödüllerine geç kavuşabileceği de bilgiler arasında.

:: League of Legends oynuyor musunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “League of Legends oyuncusu 300. seviyeyi gördü!”

 1. Adnan dedi ki:

  Bad game

 2. μακρυά ζουν ελληνικά dedi ki:

  İşsizmiş sanırım

 3. aburcuburcuBurcu dedi ki:

  Boş iş…

 4. napcan dedi ki:

  Çok büyük başarı yapmış. Hayatımız zaten hep boş işlerle uğraşmaktan geçiyor.

" League of Legends oyuncusu 300. seviyeyi gördü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere League of Legends oyuncusu 300. seviyeyi gördü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda League of Legends oyuncusu 300. seviyeyi gördü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "