Okunma

Lego Müzik Yapacak


22 Nisan 2009 Çarşamba 05:00
Lego Müzik Yapacak

Yeri geldi Batman, yeri geldi Darth Vader oldu… Şimdi de sırada Rock Band var. Warner Bros, Lego Rock Band adlı müzik oyununun, Lego Group, Harmonix ve MTV Games ortaklığı ile hazırlandığını ve müzik oyunlarını küçük yaştaki oyuncu kitlesiyle buluşturmayı hedeflediğini duyurdu.

Adam Olacak Çocuk’lar

PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarına çıkacak olan Lego Rock Band için bir de Nintendo DSi sürümü geliştiriliyor. Çocuklara uygun şarkılar ile Rock Band’e yeni ve mizahi bir hava katacağı belirtilen Lego Rock Band, Blur’dan Song 2, Carl Douglas’tan Kung Fu Fighting ve Europe’dan The Final Countdown gibi parçalar içerecek. Oyunun yıl sonuna doğru piyasaya çıkması bekleniyor.

:: Lego Rock Band sizce başarılı olur mu?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lego Müzik Yapacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lego Müzik Yapacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lego Müzik Yapacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "