Okunma

Lego Oyunlarının Geleceği


10 Ağustos 2008 Pazar 14:30
Lego Oyunlarının Geleceği
Hayli basit oynanışı ve çocuksu gibi görünmesine rağmen içerdiği yoğun mizahla her yaştan oyuncunun sevdiği Lego video oyunları serisi, Lego Batman ile son bulmayacak. Eylül ayında çıkması beklenen oyunun ardından, yapımcı firma Traveller’s Tales Başkanı Jon Burton, Warner Bros. yapımlarından birinin Lego oyunu için kolları sıvadıklarını açıkladı.

İşte Yeni Adaylar!

Superman ve Harry Potter gibi yapımların yeni Lego oyunu adayı olarak öne çıktığı tahminlerin yanı sıra, Burton çocuklara yönelik ve oyunun mekaniğini kullanan bir televizyon programı da hazırlayabileceklerini belirtti. Bakalım Darth Vader, Indiana Jones ve Batman‘in ardından hangi ünlü karakteri Lego formunda görebileceğiz.

Bilgi İçin: TT Games
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lego Oyunlarının Geleceği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lego Oyunlarının Geleceği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lego Oyunlarının Geleceği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "