Okunma

Lejyonerlere Kurşun Sıkmak İster misiniz?


28 Temmuz 2009 Salı 14:07
Lejyonerlere Kurşun Sıkmak İster misiniz?

Epey ilginç bir konuya sahip FPS türündeki Darkest of Days‘in yeni bir videosu yayınlandı. Videoda, geçmişten günümüze kadar birçok farklı silahı kullandığımızı ve birçok savaşa katılacağımızı görüyoruz.

Yapımda, Amerikan İç Savaşı‘nda yer alan bir askeriz. Tam ölmek üzere olduğumuz zamanda, bir portalın içine çekiliyoruz ve kendimizi gelecekte, iyi ve kötülerin arasındaki savaşta buluyoruz. Bize verilen görev, tarihteki kırılma noktalarının nedeni olan savaşları değiştirmeye çalışan “kötü” güçleri engellemek. Oyunda beş savaşa katılarak ve zamanda ileri/geri gidebileceğiz.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/6716/t_darkestod_firearmst.flv#

Birinci Dünya Savaşı, Amerikan İç Savaşı ve Pompeii katılabileceğimiz savaşlar arasında. Diğer iki savaş hakkında ise henüz bir bilgi verilmiş değil.

:: Böyle bir oyunun başarılı olabileceğini düşünüyor musunuz?

Yazan: Emre İliksiz
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Lejyonerlere Kurşun Sıkmak İster misiniz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lejyonerlere Kurşun Sıkmak İster misiniz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lejyonerlere Kurşun Sıkmak İster misiniz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "