Okunma

Lenovo, Olimpiyatlara Hazırlanıyor


04 Kasım 2007 Pazar 22:00
Lenovo, Olimpiyatlara Hazırlanıyor
Lenovo, birkaç milyar dolarlık çeyrek yıl gelirliyle oldukça dikkat çekmesinin yanı sıra, IBM firmasıyla da şimdiye kadar çift markalı bilgisayar satışına devam ediyordu. Teknik olarak Lenovo’ya geçen IBM’in bilgisayar bölümü, eski marka ve isimleri hâlen üzerinde taşıyan ürünlerle varlığını gösteriyordu. Her ne kadar model isimleri, yeni ürünlere yabancılık çekilmemesini sağlıyorduysa da, Lenovo ürünlerinin üzerinde hâlen IBM logoları bulunuyordu.

Lenovo, 2008 Pekin olimpiyatları vesilesiyle markasını daha fazla öne çıkarmayı planlarken artık ürünlerdeki IBM logolarını da kaldıracak. Az çok herkesin Lenovo markasıyla aşinalığı bulunduğunu düşünürsek, alt isimleri (Thinkpad, gibi) korudukları sürece zararsız bir geçiş dönemi yaşayacaklarını söyleyebiliriz.

Bilgi için: Lenovo
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Lenovo, Olimpiyatlara Hazırlanıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hazırlansa ne olacak. Geçenlerde zaten DB serverları çöktü.

" Lenovo, Olimpiyatlara Hazırlanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lenovo, Olimpiyatlara Hazırlanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lenovo, Olimpiyatlara Hazırlanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "