Okunma

Leopar Erken mi Geliyor?


14 Ağustos 2009 Cuma 07:05
Leopar Erken mi Geliyor?

Dünyanın (bilhassa Apple fanatiklerinin) gözü, Apple’ın son çıkaracağı işletim sistemi Mac OS X Snow Leopard 10A432‘de. Önceden açıklanan tarihlere göre yeni Leopar, 22 Ekim‘de raflardaki yerini alacak. Son sürümü üzerindeki çalışmalarda sona geldiğini açıklayan Apple ise, meraklı bekleyenlerine bir sürpriz yapıp Leopar’ı 22 Ekim’den daha erken bir sürede piyasaya çıkarmaya hazırlandığını belirtti.

 


Kar Leoparı tüm ihtişamıyla piyasaya çıkmayı bekliyor.

Yeni ön görülen tarihin ne olduğu konusunda kesin bir açıklama yok. Fakat Apple’ın içinden gelen dedikodulara göre bu tarih 28 Ağustos. Tarihi 2 ay kadar öne çekmelerinin sebebi, Leopar’ın ön görülemeyen bitiş tarihi mi yoksa önceden planlanmış bir sürpriz mi bilinmiyor. Bir kısım ise Apple’ın, Microsoft’un Windows 7 ile birlikte tüm ilgiyi kendisine çekmeyi başarması dolayısıyla, Leopar’ın çıkış tarihini daha erkene alarak bu ilgiyi Windows 7’den uzaklaştırmak istediğini söylüyor. yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Leopar Erken mi Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Leopar Erken mi Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Leopar Erken mi Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "