Okunma

Lexmark Yeni Vizyonu ve Logosunu Duyurdu


07 Nisan 2015 Salı 04:02
Lexmark Yeni Vizyonu ve Logosunu Duyurdu

Lexmark‘ın yenilenme süreci, kendi donanım mirasının oldukça ötesine yönelmiş başarılı ve devam eden bir geçiş sürecini ifade etmektedir. Günümüzde, Lexmark, MPS, intelligent capture, kurumsal içerik yönetimi, sağlık sektörü içerik yönetimi, finansal işlem otomasyonu ve içerik aramayı da içeren ve büyümenin gerçekleştiği belli başlı pazarlarda rekabet etmektedir.

Lexmark, bu pazarlardaki bütün çalışmalarında, müşterilerinin ihtiyaç duydukları anda, çalışanlarını en uygun bilgiye ulaştırmalarına yardımcı olmaya odaklanmıştır.

Yeni Lexmark logosu, Lexmark’ın geleneksel elmas desenli logosunun sürekliliğini, açıklığını ve değerini yansıtmakta; bu logonun bir ışık aralığına yönelmesi, şirketin ürün ve hizmet yelpazesinin daha da genişlediğini göstermekte, anlamaya açılan bir kapıyı, bir odaklanma aracını ifade etmektedir.

Yeşil renk paleti, tazelik, canlılık ve ulaşılabilirliği simgelemekte, Lexmark’ın gücünü, sürdürülebilirlik ve büyüme odaklı oluşunu ve “yaşam boyu müşteri” kazanma taahhüdümüzü anlatmaktadır. Yeni harf tipi, modern, temiz bir görünümü ve tam olarak ışık aralığını yansıtan açıları ortaya koymaktadır.

15-04/07/lexmark-1428417968.jpg

Lexmark’ın yeni sloganı “Olasılıklara kapı açın” şeklindedir. Bu slogan, müşterileri, daha kapsamlı teknoloji ve çözüm portföyümüzle başarı kazanmaya yönelik daha büyük fırsatlara kapı açmak üzere Lexmark’la çalışmaya davet etmektedir. 

:: Lexmark’ın yeni logosunu ve vizyonunu nasıl yorumluyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Lexmark Yeni Vizyonu ve Logosunu Duyurdu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Lexmark yazıcı kullanıyorum kartuşları çok çok pahalı (doldurma yapılıncada çalışmıyor) o nedenle cihaz evde yatıyor…Kartuşları HP'den filan çok daha pahalı istedikleri kadar imaj yenilesinler farketmez bence öncelikle ucuz kartuş fiyatlarını halletmeliler…

" Lexmark Yeni Vizyonu ve Logosunu Duyurdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lexmark Yeni Vizyonu ve Logosunu Duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lexmark Yeni Vizyonu ve Logosunu Duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "