Okunma

LG Dükkanı Açtı


14 Temmuz 2009 Salı 16:41
LG Dükkanı Açtı

Kendi mobil uygulama mağazasını açan LG, tam 1400 mobil uygulama ile sıkı bir açılış yaptı. Üstelik bu uygulamaların 100 tanesi tamamen ücretsiz indirilebiliyor. Şimdilik sadece Avustralya ve Singapur’dan erişilebilen LG uygulama mağazası, yıl sonuna kadar 22 ülkede ve 14 farklı dilde yayına geçecek. LG aynı zamanda o vakte kadar 2000’in üzerinde uygulamaya ulaşmayı hedefliyor.

Henüz sadece GM730 ve KS20 model telefonlar için uygulamaların bulunduğu mağazaya diğer cihazlar da önümüzdeki aylarda eklenecek. Bakalım LG’nin mobil mağazası, rakipleri arasında nasıl bir yer edinecek.

:: LG’nin mobil mağazası sizce tutulur mu?

Bilgi İçin : LG Application Store
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LG Dükkanı Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG Dükkanı Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG Dükkanı Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "