Okunma

LG, Güney Kore’de yeni ürünlerini tanıttı


22 Aralık 2016 Perşembe 12:51
LG, Güney Kore’de yeni ürünlerini tanıttı

LG, basın mensuplarını da davet ettiği Güney Kore etkinliğinde Türkiye’ye gelecek üç yeni ev elektroniği teknolojisini tanıttı. Çift kapılı buzdolapları, Inverter teknolojisi ile gelen yine kliması ve TWINWASH teknolojisi tanıtıldı.

16-12/22/04-twinwash-tm.jpg

LG TWINWASH, Türk tüketicisi ile buluşuyor

LG, TWINWash çamaşır makinesini Türkiye’deki kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Çamaşır yıkama işine yenilikçi bir çözüm sunmayı amaçlayan TWINWash, iki farklı çamaşır grubunu aynı anda yıkayabileceksiniz. Hassas ve özel yıkama isteyen çamaşırlar için tasarlanan mini yıkama bölmesi makinenin alt kısmında yer alıyor. Bu bölme sayesinde kullanıcılar birden çok çamaşır grubunu aynı anda yıkayarak büyük bir zaman tasarrufu da sağlayacaklar.

Çok sayıda çamaşırın eş zamanlı olarak yıkanmasına izin veren LG TWINWash, yıkama süresini önemli ölçüde kısaltmak için üretildi. Güçlü ana makine, büyük boyuttaki çamaşır yığınlarıyla başa çıkarken, TWINWash alt mini makine, farklı bir yıkama programına göre ayarlanabiliyor. Mini yıkama bölmesi, çamaşırların tamamen birikmesini beklemeden daha küçük boyuttaki çamaşır yığınlarının yıkanmasına olanak veriyor.

16-12/22/03-lg-dual-door-in-door-tm-refrigerator.jpg

Pratik çift kapılı buzdolabı

LG, Çift Pratik Kapı (Dual Door-in-Door) buzdolapları, geniş iş hacmi ve sunduğu depolama kapasitesi ile tüketicilere rahtlık sunmayı amaçlıyor. Tüketicilerin soğutma ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen Çift Pratik Kapı, sık kullanılan malzemeler için ekstra alan yaratırken,enerji ve soğuk hava kaybını en aza indiriyor. Çift Pratik Kapı içinde yer alan LG’nin InverterLinear Kompresörü, daha az enerji ile besinleri taze tutabiliyor.

Bu yenilikçi özelliği sayesinde de geleneksel modellere göre soğuk hava ve enerji kaybını engellemede bir adım öne geçiyor. Çift Pratik Kapı, yalnızca ek kapının açılmasıyla bile oluşabilecek en küçük soğuk hava sızıntısı riskini dahi ortadan kaldırabiliyor.

16-12/22/04-rac_left_close.jpg

LG Inverter Klima

LG, yeni ev tipi klimasını Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuyor. Yenilikçi teknolojisiyle öne çıkmak isteyen LG Inverter Klima, şirketin Inverter Kompresör özelliğine sahip ilk kliması olma özelliğini taşıyor. Kompresör ve diğer gelişmiş özellikleri sayesinde soğutma ve ısıtma performansından ödün vermeden enerji tasarrufu sağlıyor.

Sahip olduğu Inverter Kompresör teknolojisi ile A+++ sezonsal enerji verimliliği oranında (S.E.E.R) güçlü bir soğutma performansı ve enerji tasarrufu sağlıyor. Kompresör teknolojisi ile çok daha az elektrik tüketirken oldukça hızlı bir şekilde soğutma ve ısıtma yapabiliyor. Inverter Kompresör özelliğinin verimlilik, soğutma ve ısıtma potansiyeli sayesinde, elektrik faturalarında büyük değişiklik yaşanmadan gerekli olduğu sürece aralıksız kullanılabiliyor.

 

 

 

 
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “LG, Güney Kore’de yeni ürünlerini tanıttı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ömrümü yediniz :d ama fiyatını söylemediniz

  2. SDN Okuru dedi ki:

    LG nin Inverter kompresör özelliğine sahip kliması değil ki bu.

" LG, Güney Kore’de yeni ürünlerini tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG, Güney Kore’de yeni ürünlerini tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG, Güney Kore’de yeni ürünlerini tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "