Okunma

LG Mini Fark Yaratıyor


16 Şubat 2010 Salı 14:23
LG Mini  Fark Yaratıyor

10,6mm kalınlığında ve yalnızca 99gr ağırlığındaki yeni LG Mini, kullanıcılarına LG Air Sync adı verilen Üç Yönlü Senkronizasyon da dahil olmak üzere birçok özellik sunuyor.

Bu yeni nesil teknoloji sayesinde kullanıcılar, telefonlarındaki verileri bilgisayarlarındaki bilgilerle ve internet tarayıcılarının kayıtlarıyla kablosuz bir ağ üzerinden kesintisiz bir şekilde güncelleyebiliyor (LG Cookie’ye 3G Takviyesi).

Fotoğraf, video, takvim, telefon defteri gibi içeriklere istedikleri zaman ulaşıp, üzerlerinde değişiklik yapabiliyorlar.

 

LG Air Sync Nasıl Çalışıyor?

Kullanıcıların kişisel tercih ve bilgilerini takip eden LG Air Sync üç şekilde çalışıyor: Geçmiş Eşzamanlama (History Sync) fonksiyonu sayesinde telefon tarayıcısı, kullanıcıların bilgisayarlarında ziyaret ettikleri son 100 web sayfası ile güncelleniyor ve kullanıcılar istedikleri web sayfasına bıraktıkları yerden geri dönebiliyorlar.

Kişisel Bilgi Yöneticisi (Personal Information Manager Sync) fonksiyonuyla kullanıcı, LG Mini içindeki iletişim bilgileri ve günlük planları bilgisayardaki bilgilerle uyumlu hale getirebiliyor.

Telefonu unutma ya da kaybetme durumunda bile bilgisayarından bu bilgilere ulaşabiliyor. R-Click fonksiyonu sayesinde de bilgisayarındaki fotoğraf ve bilgileri anında LG Mini’ye aktarabiliyor.

10,6mm kalınlığında ve yalnızca 99gr ağırlığında.

 

Piyasadaki en küçük ve en ince 3,2 inç dokunmatik ekranlı telefon olan LG Mini, hızlı internet tarayıcısı ve hızlı e-posta tuş özellikleriyle büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Güçlü SNS özellikleri sayesinde kullanıcılar, Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri yoluyla arkadaşlarıyla kolayca bağlantıda kalıyor ve onlardan gelen güncellemelerden dakika dakika haberdar olabiliyorlar (Akıllı Telefon Pazarı %15 Büyüdü).

Küçük boyutlarına rağmen 5.0 megapiksel kamera, Wi-Fi, A-GPS, FM radyo ve 7.2 Mbps HDSPA özelliklerine de sahip olan LG Mini, Mart ayından itibaren Avrupa’da ve ardından diğer pazarlarda yerini alacak.

:: LG cep telefonları arasında en çok hangi modeli beğeniyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LG Mini Fark Yaratıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG Mini Fark Yaratıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG Mini Fark Yaratıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "