LG Rollable ile ilgili iddiaları reddetti


23 Şubat 2021 Salı 13:10
ABONE OL
LG Rollable ile ilgili iddiaları reddetti

LG Electoronics, yeniden boyutlandırılabilir ekranlı telefonu LG Rollable ile ilgili askıya alındığı iddialarıyla ilgili açıklama yaptı. Firma, telefonun beklemeye alındığı iddialarını kesin bir dille reddederken, olası çıkış tarihiyle ilgili kesin bir bilgi vermedi.

LG Rollable için erteleme olmayacak

Konuyla ilgili The Verge’ye konuşan bir LG sözcüsü, “Gelecekteki mobil ürünlerle ilgili bu tür bir kararın olduğunu kesinlikle reddedebilirim” dedi. Açıklama Yonhap News’in, LG’nin parça tedarikçilerine Rollable’ın beklemeye alındığını ve geliştirme çabaları için para iadesi talep edeceklerini söylediği raporuna yanıt olarak geldi. Nihai bir kararın verildiğini reddetmek telefonun 2021’de geleceğine dair güvence vermekle aynı şey olmasa da, küresel bir salgın sırasında karmaşık bir sistemin tasarlanması, üretilmesi ve dağıtılmasıyla ilgili genel belirsizliği yansıtabilir. Dolayısıyla bu Yonhap News’e ait olan rapor bir ölçüde gerçeğe yakın olabilir.

LG ayrıca Ocak ayında akıllı telefon işinden çıkmayı planladığına dair haberi de kesin bir şekilde yalanladı. TheElec tarafından paylaşılan ancak sonrasında silinen haberde LG’nin akıllı telefonlardan çıkmayı düşündüğü, sonrasında da bu kararından geri döndüğü belirtilmişti.

lg-rollable-ile-ilgili-iddialari-kesin-bir-dille-reddetti

Samsung ya da Huawei gibi akıllı telefon üreticileriyle rekabet etmekte zorlanan LG, son beş yılda yaklaşık 4,5 milyar dolar gibi yüksek bir para kaybına uğradı. Ancak LG Wing’in firmanın piyasaya sürdüğü son benzersiz telefon tasarımı olmadığını kanıtlamak için Rollable ile geri dönmeye hazırlanıyor. Telefonun ne zaman geleceği ise belirsizliğini koruyor.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" LG Rollable ile ilgili iddiaları reddetti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG Rollable ile ilgili iddiaları reddetti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG Rollable ile ilgili iddiaları reddetti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon! Konuşmanızı size gösteren Sunny SeeTalk mikrofon!
  2. 2 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri 2.000 TL altı en iyi tablet tavsiyeleri
  3. 3 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım? 600 TL'ye hangi oyuncu kulaklığını alalım?
  4. 4 Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar! Peynir ekmek gibi satan teknolojik aksesuarlar!
  5. 5 Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler! Xiaomi Mi Watch UKT - Saat hakkında son sözler!
  6. 6 Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var? Ezgi Fındık'ın telefonunda ne var?
  7. 7 Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik! Tüm monitörleri Ambilight yapan aleti denedik!
  8. 8 Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad! Kerem'in gözünden 8. Nesil iPad!
  9. 9 Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık Dijital Tır'da BAYRAKTAR TB2 SİHA kullandık
  10. 10 Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği Zamanı unutturan 5 BluTV içeriği