Okunma

LG’den Bu Defa X5 Modeli Geliyor


25 Mayıs 2016 Çarşamba 04:30
LG’den Bu Defa X5 Modeli Geliyor

Halihazırda G serisiyle üst seviyede, K ve X serileriyle ise giriş ve orta segmentte rekabet eden LG’den yeni  bir akıllı telefon ya da akıllı telefon serisi geliyor. Güney Kore’den gelen son gelişmeler LG’nin X5 ismini tescil ettirdiğini gösteriyor. X ve yanında küçük 5’in bir marka ya da model ismi olup olmadığı şimdilik belirsiz.

LG şu an X serisi altında X Cam ve X Screen modellerini kullanıcılarla buluşturuyor. Dolayısıyla X5’in yeni nesil bir X serisi akıllı telefon olması muhtemel görünüyor.

LG G5’in Dayanıklı Sürümü mü Geliyor?

Kimi kaynaklar ise LG X5’in G5’in dayanıklı sürümü olabileceğini iddia ediyor. Çin ve Güney Amerika’da daha uygun fiyatlı G5 SE modelini satışa çıkaran LG’den bu defa Galaxy Active serisi gibi zorlu koşullara dayanıklı bir telefon görebiliriz.

16-05/25/lg-x5registratie.jpg

Bir başka kaynakta ise X5’in G5’in ucuz versiyonu olabileceği üzerinde duruluyor. LG, X5 ismini 16 Mayıs’ta tescil ettirmiş. Önümüzdeki süreçte yaşanacak gelişmeler sayesinde X5 üzerindeki sis perdesinin aralanmasını bekleyeceğiz. 

:: LG X5 hakkında sizin düşünceniz ne?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “LG’den Bu Defa X5 Modeli Geliyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  LG kadar gereksiz bi marka yok Çin markaları sektörü elinden alıcak Inş.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Yok daha neler lg piyasayı terk edecekmiş bişey bilmeden konuşma mal adam

 3. SDN Okuru dedi ki:

  yine kıytırık bir ürün çıkartıyorlar

 4. SDN Okuru dedi ki:

  LG nin sağa sola bu şekilde saldırması bile çok zor durumda olduğunun kanıtı. Yakında piyasayı yavaştan terketmeye başlayacaktır…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Aman Aman asla asla bir daha lg mi

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Bence ucuz yollusu bir işe ***** sene bu zamanlar zaten yeterince ucuz olacaktır

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Bence ucuz versiyon olur

" LG’den Bu Defa X5 Modeli Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG’den Bu Defa X5 Modeli Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG’den Bu Defa X5 Modeli Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "