Okunma

LG’den Panel Şov


15 Kasım 2010 Pazartesi 18:07
LG’den Panel Şov

9.7 inç renkli elektronik kağıt ekran ve 19 inç esnek kağıt ekran haberlerinin ardından LG yeni teknolojiye sahip ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Flat Panel Display Konferansındaki turumuza devam ediyoruz.

LG’nin yeni ürünlerinden bir tanesi de çıplak gözle (gözlük gerektirmiyor) izleyebileceğiniz 3D 3.2 inç OLED ekran. Bu ekran özellikle OLED yapısı ile dikkat çekiyor. Çünkü birçok üretici bu tarz ürünlerini duyurdu. LG’nin farkı ise bu tarz bir üründe LCD yerine OLED panel kullanması.

Bu ürünün 2D ve 3D çözünürlüğü farklılık gösteriyor. Ürün 2D’de 640 x 360 piksel çözünürlüğü destekliyor. 3D’de ise ürün çözünürlüğü 320 x 360 piksel.Firmanın diğer yeni ürünlerinden bir tanesi de 2.6 mm kalınlığındaki ultra ince LCD TV.

LG’nin dünyanın en dar TV’sine de sahip olduğunu söylememizde fayda var. Bu değer 4 mm.


LG’nin diğer ürünlerinden bir tanesi de 13.3 inç genişliğinde dokunmatik dizüstü bilgisayar ekranı. Bu ekran düşük güç tüketimli ürünlerde kullanılmak için tasarlanmış.


::
Ekran alırken hangi markayı tercih ediyorsunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LG’den Panel Şov konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG’den Panel Şov ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG’den Panel Şov ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "