Okunma

LG’den Windows’lu 50 Yeni Telefon


03 Nisan 2009 Cuma 09:35
LG’den Windows’lu 50 Yeni Telefon

İki firma arasında kabul edilen yeni işbirliği sonucu, LG Electronics, Windows’u akıllı telefonların temel işletim sistemi haline getirecek ve hem portföyündeki Windows telefonların sayısını hem de dağıtımını yaptığı Windows telefonların toplam hacmini artıracak. Ayrıca LG tarafından sunulan Windows telefonlarının miktarında 2009 yılında on katı kadar bir artış meydana gelecek ve LG, 2012 yılında tek başına pazara 26 yeni Windows telefonu sunacak. Genel itibarıyla anlaşma, 50 yeni LG Windows telefonu ile sonuçlanacak.


Yeni anlaşmayla Windows yüklü LG telefon sayısı artacak.

Anlaşma ayrıca her iki şirketin de ar-ge çalışmaları için ortak ekipler kurması ve donanım ile yazılım arasındaki sıkı bütünleşme üstüne kurulan, güçlü özelliklere sahip telefonlar yaratmaya odaklanmayı da içeriyor. Aynı zamanda söz konusu anlaşma, bu telefonların tüm dünyadaki pazarlarda çeşitli fiyatlardaki erişim alanlarını genişletmek amacıyla yürütülecek ortak pazarlama çabalarını da detaylandırıyor.

:: Telefonunuzda hangi işletim sistemi var?

Bilgi için: LG
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LG’den Windows’lu 50 Yeni Telefon konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LG’den Windows’lu 50 Yeni Telefon ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LG’den Windows’lu 50 Yeni Telefon ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "