Okunma

Liderlik Kampı’na Hazır mısınız?


18 Şubat 2014 Salı 15:30
Liderlik Kampı’na Hazır mısınız?

TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik topluluğu farkıyla eşsiz üç gün yaşayacağınız Liderlik Kampı’na hazır mısınız? Liderlik Kampı, 2014 ayağı ile sizlerle buluşuyor!

 Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan, her yıl üzerine yeni başarı ve tecrübeler ekleyerek yoluna devam eden Liderlik Kampı; size asla unutamayacağınız bir deneyim yaşama garantisi veriyor.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğrencilerin katılımıyla, 6-7-8 Mart tarihlerinde TOBB ETÜ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşecek olan etkinlik, bugünün ‘liderleri’ ile geleceğin ‘liderleri’ni aynı çatı altında buluşturuyor. ‘Bu ülkenin sorunu işsizlik değil,iş yaratmayan üniversite gençliğidir’ problemini değiştirmeyi ilke edinmiş organizasyon, profesyonel organizasyon bilinci ve üst düzey bir hazırlıkla sizlerle buluşuyor.Çok sayıda oturumun yer alacağı Liderlik Kampı 2014’te, alanlarında uzman ve iş hayatında üst düzey kademelerde görev yapan başarılı isimler, katılımcılara bilgi ve deneyimlerini aktaracak!
.

İş bulabilirsiniz

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, katılımcıların, ünlü
şirketlerin gerçek problemlerini analiz etme şansı yakaladığı ‘Vaka
Analizi Yarışmas
ı’ bu yıl da Liderlik Kampı’nda yerini alacak.

 Aynı
zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olan ve ulusal bir organizasyon
olma niteliği taşıyan Liderlik Kampı, hem bugünün liderlerinde, hem de
geleceğin liderleri olan bizlerde farkındalık yaratmak için çeşitli
projelere destek verecek. Etkinlinlikte, katılımcılara özel çeşitli
eğitimler
de verilecektir.:: Bu tür etkinlikler hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Liderlik Kampı’na Hazır mısınız?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik topluluğu hakkını veriyor kesinlikle gidilmeli.

" Liderlik Kampı’na Hazır mısınız? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Liderlik Kampı’na Hazır mısınız? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Liderlik Kampı’na Hazır mısınız? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "