Okunma

Lindsay Lohan’in GTA 5 davasında yeni gelişme!


30 Mart 2018 Cuma 10:16
Lindsay Lohan’in GTA 5 davasında yeni gelişme!

Lindsay Lohan ve GTA 5 arasındaki dava ve husumet bitmemiş gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi, yıllardır ortada olan bu davada, Lohan her seferinde haksız çıkmasına karşın, temyiz yoluyla şansını denemeye devam ediyor. Kendisinin görüntüsünün izin alınmadan oyunun içerisinde ve reklamlarında kullanıldığını iddia eden Lohan, Rockstar Games‘in yakasından bir türlü düşmüyor diyebiliriz.

Mahkeme bir kez daha Lohan’ın GTA 5 davasını reddetti!

Son bir kez daha şansını New York Temyiz Mahkemesi‘nde deneyen Lindsay Lohan, avukatları aracılığıyla yaptığı başvuruda, hepimizin zaten bildiği “benzerlik” olayını dile getirdi. Mahkeme ise Lohan’i hayal kırıklığı içinde bırakarak bir kez daha temyiz başvurusunu reddetti.

Lohan ve Rockstar arasındaki bu savaş GTA 5’in çıktığı 2013 yılının sonlarından beri belli aralıklara devam ediyor. Karşılıklı restleşmeler de patlak verince, Lohan, 2014 yılında mahkemeye gitmeye karar vermişti. Bu uzun süreç geçtiğimiz yıl sona ermiş ve Rockstar haklı bulunmuştu.

Ünlü oyuncuysa bir kez daha temyize gitti ve bu kez, temyiz oylamasında 6-0 ile başvurusu direkt olarak kapıdan döndü. Mahkemenin Lohan’a cevabıysa gerçekten de GTA’nın yapmak istediği şeyi, amacını çok net ortaya koyuyor: “Kültürel bir yorumdan daha fazlası değil

:: Sizce Lohan daha fazla şansını zorlar mı? Bu konu hakkında fikirlerinizi alalım.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Lindsay Lohan’in GTA 5 davasında yeni gelişme!”

 1. Osman Kaplan dedi ki:

  Gta5 in logosundaki kiz lindsay lohan degil BENZİYoR

 2. Grezimonk Darktonk (@grezimonk) dedi ki:

  ROCKSTAR resmen mahkemeyi satın almış olmalı…

 3. enes dedi ki:

  Lindsey artık para kazanmıyor film yapılmıyor bir yerden para kazanması lazım. 🙂

 4. EMin çıtak mürid-der dedi ki:

  Sonunda döndün EMİN REİS !!

  1. osman dedi ki:

   slmlar emin abi nasılsın shiftdelete.net teki en büyük hayranınım abi senden bir ricam olucak ben papçi oynamayı çok istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olursan beni bir papçi oyuncusu yaparsan çok ama çok sevinrim şimdiden çok teşekkürler abi….

" Lindsay Lohan’in GTA 5 davasında yeni gelişme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Lindsay Lohan’in GTA 5 davasında yeni gelişme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Lindsay Lohan’in GTA 5 davasında yeni gelişme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "